Product toegevoegd aan winkelwagen succes
hoeveelheid
totaal
Er 0 [/ 1] producten in je mandje. Er zit 1 product in uw winkelwagen.
Totaal producten TTC
Verzendkosten TTC Te bepalen
verpakking TTC 0,00 €
Belastingen 0,00 €
totaal TTC
Verder winkelen bevelen
neon leuningen

neon leuningen

Welkom op onze afdeling, waar cultuur Indoor biedt tuinbouw neon hellingen straal dat al uw favoriete verlichting voor binnen kweek, zowel voor de periode van groei en bloei met modellen van neonlichten of neon turbo bestaat uit:

- Starlite (2x55W of 4x55W)
- T5 superplant growht en technologie (van 48w aan 432w)
- en T5HO superplant (van 48W...

Welkom op onze afdeling, waar cultuur Indoor biedt tuinbouw neon hellingen straal dat al uw favoriete verlichting voor binnen kweek, zowel voor de periode van groei en bloei met modellen van neonlichten of neon turbo bestaat uit:

- Starlite (2x55W of 4x55W)
- T5 superplant growht en technologie (van 48w aan 432w)
- en T5HO superplant (van 48W tot 160W) met buis sylvania T5H0
- LED Neon (van 26W tot 42W)

Maar zoals neon Secret Garden, Growth Technology T5 van 48 tot 432w.

Een ruimere keuze van het ontwerp en kleuren voor uw neon hellingen.

Selecteer uw volledige tuinbouw verlichting kit Neon en groei van uw planten!

Ook ideaal voor kleine ruimtes of kamers gewassen of laagblijvende kasten in de hoogte, deze tuinbouw verlichting zeer weinig warmte, en kan op afstand van 5 tot 15 cm brandwonden zonder risico voor uw planten te planten

tuinbouw verlichting met 100% 100% daarom beschikbaar voor planten

verschillende beschikbare spectrum 6400K ° groei, bloei ° 2700K, 3000K ° bloei Groei 4000K ° / 8000K ° flo en groei / bloei soort Grolux Sylvania, en 25.000K ° enkele pure paars spectrum

verminderen
gegevens
neon leuningen
Product 1 van 56
Uw registratie is gelukt Your email is already registered
or this is not an email address
  • banner-marques1.jpg
Accept

Om u diensten en aanbiedingen aan te bieden die zijn aangepast aan uw interesses, maakt Culture Indoor gebruik van cookies. Door verder te bladeren op de site, verklaart u het gebruik ervan te accepteren. Klik hier voor meer informatie en het instellen van cookies.