Product toegevoegd aan winkelwagen succes
hoeveelheid
Er 0 [/ 1] producten in je mandje. Er zit 1 product in uw winkelwagen.
totaal
Verder winkelen
Green Diamonds Aeroponics

Green Diamonds Aeroponics

Bezoek onze afdeling gewijd aan spectaculaire Green Diamonds Aeroponics vermeld onder een van de beste aeroponic systemen markt. In hun verticale teelt vrijlating . Culture Indoor korting op de prijs.

Ontwikkeld voor kwekers verfijnd en veeleisend, het Green Diamond AeroSytem zorgen voor een optimale productie en zelfs de ultieme ten opzichte va...

Bezoek onze afdeling gewijd aan spectaculaire Green Diamonds Aeroponics vermeld onder een van de beste aeroponic systemen markt. In hun verticale teelt vrijlating . Culture Indoor korting op de prijs.

Ontwikkeld voor kwekers verfijnd en veeleisend, het Green Diamond AeroSytem zorgen voor een optimale productie en zelfs de ultieme ten opzichte van het gebied bezet.

Groene diamanten Aerosystems blijken aeroponic systemen, verticale en aangedreven door een motor zodat het een permanent rotatie (in updatefase) en derhalve vertonen homogeen Gewassen tegenover de verticale verlichting te opgericht.

Uit Canada.

Voeg uw loyaliteit korting Klanten Culture Indoor, dagelijkse flash sales, de reeds gereduceerde prijs, voortdurend door Culture Indoor voorgesteld ... En u zult de beste prijs op het web te krijgen Green Diamonds Aerosystems , dankzij Culture Indoor !!!

verminderen
gegevens
Green Diamonds Aeroponics
%1 $s - %2 $d van 1 productdetails
  • PLATINUM Voedingsstoffen - Box 60 CO2 pellets TABS

    070-006-460

    CO2 pellets zijn bruistabletten met een langzame en geleidelijke afgifte van kooldioxide aanvulling op de normale bevruchting biedt alle kooldioxide dat de plant via de wortels en bladeren kunnen absorberen

    10€90
Uw registratie is gelukt Your email is already registered
or this is not an email address
  • banner-marques1.jpg
Accept